WordPress.org

Profiles

niskaenplus

  • Member Since: March 6th, 2016
  • @niskaenplus on WordPress.org
  • Find me on:

Bio/Description

O nemeckého ovčiaka plemena
Chcete sa dozvedieť viac o nemeckých ovčiakov? No, ste na správnom mieste! Čítajte ďalej a dozviete nejaké úžasné fakty o nemeckého ovčiaka plemena.

Shepherd Profile nemeckých ovčiakov aleman¿A čo vyzerať? Nemecký ovčiak je plemeno psa s veľmi dobrou fyzický vzhľad.

Majú silné, svalnaté telo a krásny kabát. Tento náter, zvyčajne prichádza v týchto farbách: čierna s pálením, všetky čierne alebo sivé. Avšak, tam sú menej bežné farby, ako sú pečeň, biela a modrá.

Čo osobnosť je nemecký ovčiak?

Jedna z najlepších vecí, o nemeckého ovčiaka plemena je jeho neuveriteľná osobnosť. Sú neuveriteľne statočný, a to vždy v strehu, inteligentný a veľmi lojálni.

Nemecký ovčiak je veľmi lipnú na svojich majiteľov, ale môžu mať na pozore pred cudzími ľuďmi. Vzhľadom k jeho inteligencii a jeho veľkým rešpektom k ľudskému životu, nemecký ovčiak je často používaný pre dôležité úlohy, ako je slepeckých a pátracie a záchranné psy. Tento rys inteligencia tiež robí nemecký ovčiak je radosť trénovať.

Ako veľký nemecký ovčiak rastie?

Títo psi sú pomerne veľké. Nemecký ovčiak pes rásť do výšky približne 24 až 26 palcov (60-65 centimetrov). Nemecký ovčiak žena rásť do výšky približne 22 až 24 palcov (55 až 60 cm). Oba nemecký ovčiak muž ako žena bude vážiť asi 77 až 85 libier (35-40 kg).

Vzhľadom k svojej veľkosti, nemecký ovčiak potrebuje žiť v mieste s dostatkom priestoru, v ideálnom prípade rodinného domu s veľkou dvore. Avšak, ak žijete v byte alebo dome, stále môžete mať nemeckého ovčiaka, ale musíte to cvičiť častejšie.

Nemecký ovčiak corriendo¿Es potrebovať nemeckého ovčiaka sa veľa cvičenia?

Najdôležitejšia vec, ktorú musíte vedieť o nemeckého ovčiaka plemena je, že milujú vykonávať.

Takže ak ste uvažuje vlastniť nemecký ovčiak, najprv sa musíte rozhodnúť, či budete mať možnosť zaviazať sa k pravidelnému cvičeniu program. Môžete využiť svojho nemeckého ovčiaka v niekoľkých smeroch, vrátane pretekať alebo prechádzky, ísť na pláž, alebo dokonca hrať hry v miestnom parku.

Ako dlho žiť nemeckých ovčiakov?

Nemecký ovčiak plemeno bude žiť asi trinásť rokov.

Má nemeckého ovčiaka stratil veľa vlasov?

Bohužiaľ, nemecký ovčiak plemeno stráca vlasy pravidelne. A ak je koža svojho nemeckého ovčiaka často nestačí čistiť, budete skončiť s vlasmi všade. V ideálnom prípade by ste mali čistiť srsť vašich nemeckých ovčiakov denne.

Z vyššie uvedených informácií o nemeckého ovčiaka rasy, môžete vidieť, že sa jedná o plemeno psa pôsobivé. Majú úžasné osobnosti a ecxelente fyzické a svalovú vzhľad. Niet divu, že nemecký ovčiak je taký populárny voľbou v dnešnej spoločnosti.

Nižšie je galéria obrazov nemeckého ovčiaka plemena: História nemeckých ovčiakov
Máte záujem o učenie o histórii nemeckých ovčiakov? No, nasledujúce informácie o tejto téme. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Hektor SchwabenEl Nemecký ovčiak je nádherné plemeno psa s fantastickou prírodou a existuje už dlhú dobu, ako uvidíte nižšie.

Predpokladá sa, že toto plemeno vzniklo v roku 1800 a podľa jeho mena, nemecký ovčiak pochádza z Nemecka. Toto plemeno vzniklo krížením pôvodných nemeckých psov.
Počas jeho raných dobách, nemecký ovčiak bol používaný ako pastier. Nemecký ovčiak je vynikajúci ovčiak, pretože jeho pokojného temperamentu a opatrnosť, s akou zaobchádza ovce. Nemajú hrýzť alebo vydesiť ovce, rovnako ako ostatné plemená ovčiakov robiť.
Zaujímavý fakt o histórii nemeckého ovčiaka je nemecký ovčiak klub bol založený v roku 1899. Nemecký názov klubu je Verein für Deutsche Schäferhunde. Tento klub bol založený Von Stephanitz, ktorý LSO bol prvý prezident klubu.
Klub závodu v Amerike vznikla neskôr, okolo roku 1913.
V roku 1900 nemecký ovčiak plemeno sa stal veľmi populárny v Nemecku. Táto popularita neskôr rozšíril po celom svete.
Toto plemeno bol použitý nemeckou armádou počas druhej svetovej vojny. Predpokladá sa, že asi 40.000 nemeckí ovčiaci boli použité počas vojny. Nemecký ovčiak plemeno bolo tiež používané armádou a Royal Air Force v druhej svetovej vojne.
História nemeckých ovčiakov je celkom zaujímavé, pretože závod bol použitý pre mnoho rôznych funkcií v priebehu času. Ako sme sa zmienili vyššie, boli použité ako pastieri a tiež pomáhal v časoch vojny. Avšak, v celej histórii, a dokonca aj dnes, nemecký ovčiak je používaný v ešte viac funkcií. Pomoc policajné pracovníci sú pomocných a záchranárskych psov a sú používané často, ako vodiacich psov pre nevidiacich. Nemecký ovčiak je zvolená z týchto rolí kvôli svojej statočné a verné prírode. Tiež nemecký ovčiak plemeno sa nebojí zachrániť ľudský život, ako je tá vaša, hlavným dôvodom, prečo sa závod vybraný na splnenie týchto pozícií.
Ako môžete vidieť z vyššie uvedeného, ​​história nemeckých ovčiakov je plný zaujímavých vecí. Spolu s fantastickou povahou, história tiež robí nemecký ovčiak je krásny a populárne plemeno psa, ktorý je dnes. Takže ak uvažujete o prijatí nemeckého ovčiaka, ako súčasť svojej rodiny, potom ste určite prijatím rozhodnutia correcta.Características nemeckí ovčiaci
Uvažujete o prijatí nemeckého ovčiaka, ako súčasť svojej rodiny, ale najprv sa chcete dozvedieť viac o pretekov? No, nasledujúce fakty o nemeckých ovčiakov vám pomôže vo vašom úsilí.

alemanEl ovčiaka Nemecký ovčiak je plemeno psa nádherné, s mnohými funkciami a zaujímavých funkcií.
Prečítajte si o niektoré z najzaujímavejších faktov o nemeckých ovčiakov.

Nemeckí ovčiaci majú fantastický fyzický vzhľad; Sú silné a svalnaté psov.
Majú rad rôznych typov náterov; dvojvrstvová, dlhé vlasy a plyšová srsť. Oni sú obvykle čierne s pálením, úplne čierny alebo sobolej. Menej obvyklé farby sú pečeň, biela a modrá.
Ďalšie údaje o nemeckých ovčiakov je veľký pestovanie plemeno psa. Nemecký ovčiak je veľký pes. Nemecký ovčiak pes dosiahne výšky približne dvadsať štyri až dvadsať šesť palcov (šesťdesiat až šesťdesiatpäť centimetrov). Samice Nemecký ovčiak dosahujú výšky približne dvadsať až dve až dvadsať štyri palce (päťdesiat päť až šesťdesiat centimetrov). Obe pohlavia bude vážiť približne sedemdesiat sedem až osemdesiat päť libier (tridsať päť až štyridsať kilogramov).
Nemeckí ovčiaci majú krásnu prírodu. Statočný, pokojný, pozorný, verný a inteligentný psi. Tento závod je pozoruhodný v tom, že dávajú život ľudí, každý deň v týždni. Nemeckí ovčiaci tiež stali veľmi lipnú na svojich rodinách, ale môže byť nebezpečné pre ľudí, ktorí ešte nevideli.
Ako u všetkých psích plemien, bez toho, aby bolo správne prípravy, nemeckí ovčiaci môže byť ťažké zvládnuť. Avšak, ak začnete tréning nemeckého ovčiaka od začiatku, mali by ste mať žiadne problémy. Ako bonus, inteligencia nemeckých ovčiakov z nich robí ľahko sa cvičí.
Ďalšie fakty o nemeckých ovčiakov my ľudia položiť, znie: “Ako dlho žiť preteky?” Nemeckí ovčiaci žije asi trinásť rokov.
Nemecký ovčiak plemeno v ideálnom prípade je potrebné žiť v dome s veľkou dvore. Ale ak žijete v byte alebo rodinnom domčeku, môžete aj naďalej vlastniť nemecký ovčiak, ale musíte ho uplatňovať veľmi často.
Ďalšie fakty o nemeckých ovčiakov, musíte sa naučiť, je, že toto plemeno vyžaduje veľa pohybu. V ideálnom prípade bude vykonávať na dennej báze. Akýkoľvek druh cvičenia bude stačiť. Od beh alebo chôdzu s vašou nemeckého ovčiaka ísť do psieho parku. Precvičovanie svoje nemeckého ovčiaka je tiež skvelý spôsob, ako sa stýkať sa s ním.
Ako môžete vidieť, nemeckí ovčiaci sú nádherné psy. Majú fantastický fyzický vzhľad a prekvapivý charakter. Takže ak uvažujete o prijatí nemeckého ovčiaka, ako súčasť svojej rodiny, potom budete robiť veľký výber.

Zdravotné problémy nemeckého ovčiaka plemena
Zdravý Nemecký ovčiak je šťastný nemecký ovčiak, preto dozvedieť všetko o zdravotných problémoch nemeckých ovčiakov je nutné, ak ste vlastníkom tohto závodu.

enfermoEn Po prvé, ak si myslíte, že vaša Nemecký ovčiak má nejaký zdravotný problém, potom by ste mali dohodnúť stretnutie s miestnym veterinárom. Bude capz, aby vám správnej diagnózy a liečebného plánu.

Nižšie sú uvedené len niektoré zo zdravotných problémoch nemeckého ovčiaka plemena by ste mali zvážiť:

Kožné alergie. Učenie o zdravotných problémov nemecký ovčiak, čoskoro nájdete informácie o kožné alergie. Dve z hlavných príčin kožné alergie sú potravinové alergie a blchy. Ak sa nelieči, kožné alergie môže byť veľmi nepríjemné pre svojho nemeckého ovčiaka. Preto, ak máte pocit, nemecký ovčiak má kožné alergie, dohodnúť si schôdzku s miestnym veterinárom, ktorý bude schopný ponúknuť poradenstvo a lieky pre zvládnutie situácie.

Diabetes. Pokiaľ si German Shepherd má strava bohatá na potraviny s vysokým obsahom cukru a tuku, potom to môže viesť k rozvoju cukrovky. Ak vaše Nemecký ovčiak vyvinie cukrovka, potom sa budete potrebovať pravidelné návštevy veterinára pre špeciálne zábery. Avšak, najlepšie liečbu diabetu je prevencia, to znamená, uistite sa, že nemecký ovčiak dostane zdravou stravou s nízkym obsahom tukov a cukrov. Ak tak urobíte, potom sa vaše Nemecký ovčiak bude menšia pravdepodobnosť rozvoja diabetu.

problémy s kĺbmi. Kĺbové problémy sú ďalšie spoločné tému v závode. Tieto spoločné problémy zahŕňajú artritídu a dysplázia. Ak vaše Nemecký ovčiak vyvíja niektorá z týchto podmienok sa bude cítiť bolesť v nohách, ťažkosti pri chôdzi a obtiažnosti stojí. Ak máte pocit, nemecký ovčiak má tento problém, potom si poradiť od svojho miestneho veterinára.
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max

max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
max
Obezita. Obezita je ďalším významným zdravotným problémom medzi nemeckými ovčiakmi, a znova, môže byť ľahko vyhnúť. Ak máte kŕmiť svoje nemeckého ovčiaka nezdravá strava a ani ju nevykonávajú často, môže to viesť k obezite. Obezita môže viesť k vážnym zdravotným problémom, ako je srdcové problémy, problémy s pečeňou a nádory, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Ako bolo uvedené vyššie, prevencia je najlepší spôsob, pokiaľ ide o nemeckých ovčiakov a obezity. K tomu je potrebné sa uistiť, že krmivo zdravej stravy, plná všetkých dôležitých živín, ktoré potrebujú. Spolu s diétou, je tiež dôležité, že ste cvičenie svojho psa denne. Ak urobíte tieto dve veci, mali by ste byť schopní zabrániť nemeckého ovčiaka, aby sa stal obézny.

Ďalšie informácie o zdravotných problémoch nemeckého ovčiaka plemena sa môže zdať desivé. Avšak, ak si dávať pozor na zdravie vášho domáceho maznáčika nemusí byť. Skvelý nápad je objednať pravidelné prehliadky u svojho miestneho veterinára, a to aj v prípade, že nie je nič zlé na svojho nemeckého ovčiaka.

To Peppermint sa uistiť, že je všetko v poriadku, a tak to má byť. pamätať; zdravý nemeckého ovčiaka je šťastný nemecký ovčiak, tak sa určite dávať pozor na svoje zdravie. Váš milovaný pet ťa milovať ešte viac za to.

O nemeckých ovčiakov mixov
Tam sú fantastické kombinácie nemeckých ovčiakov. Prečítajte si o to vedieť všetko o nemeckých ovčiakov zmesí.

Nemecký ovčiak a collieAntes hĺbkové informácie o rôznych zmesí nemeckého ovčiaka, najprv musí pochopiť, aký je rozdiel medzi kríženec psa a dizajnom psa.

Väčšina ľudí si myslí, že cez dva psy bude mať za následok zparchantělej šteňatá. Je to vôbec nie je pravda! Ak dva čistokrvní psi kríž výsledné šteňatá budú klasifikované ako designer psov, zatiaľ čo túlavý pes (kríženec) sa skladá z viac ako dvoch plemien. Napríklad, ak prejdete nemecký ovčiak Čistokrvné čistokrvný retriever potom výsledné šteňatá sú klasifikované ako designer psov, pretože sú 50% z každého závodu. Avšak, ak jeden z týchto šteniat vzniknutých návrh bol vychovaný s ďalším nemeckým ovčiakom potom by to byť kvalifikované ako mestiço. U výsledných mláďat by bolo 75% a 25% nemecký ovčiak retriever. Z tohto dôvodu, ak uvažujete o prijatí psa dizajnu, je dôležité, aby sa váš výskum a uistite sa, že obaja rodičia sú purebreds. Tento rozkaz zvolené tak, aby sa šteňa je určite zmes purebreds.

Teraz, keď sme sa zaoberali rozdielmi medzi psom a kríženec psa diseñor, môžeme prehĺbiť všetky informácie o zmesiach nemeckých ovčiakov.

Nižšie je uvedený niektoré zaujímavé informácie o niektorých z najbežnejších zmesí nemeckého ovčiaka:

• Keď hovorí o nemeckých ovčiakov zmesí, pravdepodobne spomenúť mixu border kólia a nemeckého ovčiaka, je to jeden z najčastejších. Nemecký ovčiak a border kólií sú obaja veľmi inteligentné psy a robotníci. Preto výsledné zmiešané šteňatá tiež ukazujú tieto široko. Ako ďalšia výhoda tohto inteligencie, výsledné zmiešané šteňatá sú relatívne ľahko sa cvičí.

• Mix nemeckého ovčiaka a labradora je tiež veľmi populárny. Výsledné zmiešané šteňatá môžu tvrdo pracovať a byť pomerne ľahko sa cvičí.

• Do učenia o nemeckého ovčiaka zmesou, budete počuť tiež hovoriť o zmiešané nemeckého ovčiaka a zastrený. Šteňatá vyplývajúce z týchto plemien majú niektoré jedinečné vlastnosti, rovnako ako extrémne silné psy pre tvrdú prácu.

• Ak je Nemecký ovčiak krížený s pudlom, pes sa volá Shepadoodle výsledný zmiešaný. Shepadoodle je veľmi inteligentný pes, a ako puto prináša malú alebo žiadnu vlasov. Sú tiež veľmi spoločenský, ale tiež využiť ich nezávislosť.

Pamätajte, že toto je len malá hŕstka z mnohých zmesí existujúcich nemeckého ovčiaka.
Tu to máte, fantastické informácií o zmesiach nemeckého ovčiaka a rozdiel medzi psami a mestici dizajnu. A pamätajte, ak uvažujete o prijatí návrhu psie zmiešanú s nemeckých ovčiakov, urobiť si vlastný prieskum prvý. Uistite sa, že obaja rodičia sú určite thoroughbreds. Ak tak urobíte, potom sa musí nakoniec prijať fantastické kombinácia nemeckého ovčiaka, bude to skvelý prírastok do vašej rodiny.