WordPress.org

Profiles

  • Member Since: August 27th, 2018
  • Website: https://karvano.com
  • Find me on:

Bio

ما توانسته ایم در مدتی کوتاه مسیری طولانی را پشت سر بگذاریم و اکنون خرسندیم که تا حد زیادی به هدف خود نائل شده ایم. مهم نیست کجا هستید و به کجا سفر می کنید، کافیست به وبسایت کاروانو سری بزنید تا بتوانید در کمتر از چند دقیقه بهترین و ارزان ترین گزینه های بلیط هواپیما، بلیط اتوبوس و رزرو تور و رزرو هتل را پیدا کنید و مناسب ترین آن ها را تهیه نمائید.

رزرو و خرید بلیط اتوبوس اینترنتی
خرید بلیط اتوبوس در گذشته به راحتی امروز نبود و دشواری های خودش را داشت. آژانس های مسافرتی و ترمینال های مسافربری مراکزی بودند که برای خرید بلیط اتوبوس باید به آنها مراجعه می شد. ازدحام مردم و صف های طویل مسافران، داد و فریاد دلال ها و مزاحمتهایشان خرید بلیط اتوبوس را به سخت ترین قسمت سفر تبدیل کرده بود از آنجا که شفافیتی وجود نداشت، گاهاً بلیط ها به قیمتی بالاتر از قیمت واقعی فروخته می شد.
اما با ظهور اینترنت این شرایط به کلی دگرگون شد و امروزه خرید بلیط اتوبوس دیگر هیچ زحمتی ندارد. برای مثال شما با مراجعه به وبسایت «کاروانو» بدون هیچگونه نگرانی و استرس، تنها با چند کلیک ساده و در چند دقیقه می توانید ارزان ترین بلیط اتوبوس اینترنتی  را تهیه کنید.
البته سفر با اتوبوس مشکلات خودش رو داره اگر زیاد علاقه ای در مورد سفر با اتوبوس ندارید می تونید به بخش خرید بلیط هواپیما مراجعه کنید.

 خرید بلیط هواپیما 
بلیط چارتر هواپیما در ادبیات محاوره مترادف با بلیط ارزان هواپیما یا بلیط لحظه آخری به کار می رود اما معنی اصلی چارتر کمی متفاوت است. هواپیمای چارتر در اصل به هواپیمایی گفته می شود که زمان پرواز و مقصد آن از برنامه روتین ایرلاین تبعیت نمی کند و شخص یا شرکتی که کل صندلی های هواپیما را اجاره کرده است در مورد زمان پرواز و مقصد پرواز تصمیم گیری می کند. گاهی هواپیماها توسط اشخاص و سازمان های مهم برای سفرهای تجاری و سیاسی چارتر می شوند که البته  معمولاً هواپیماهایی کوچک با کمتر از 10 صندلی برای این منظور استفاده می شوند.

بلیط هواپیما تهران به مشهد
بلیط هواپیما مشهد به تهران
بلیط هواپیما تهران به تبریز
بلیط هواپیما تبریز به تهران
بلیط هواپیما تهران به شیراز
بلیط هواپیما شیراز به تهران
بلیط هواپیما تهران به اهواز

رزرو تور 
رزرو تور یعنی اینکه نگران رزور هتل، بلیط رفت و برگشت، ناهار و شام نباشید و به تنها چیزی که باید فکر کنید این است که چگونه از سفر و ماجراجویی های خود بیشترین لذت را ببرید. ایران پهناور ما سرزمین ماجراجویی هاست و هر گوشه و کنار آن پر است از جاذبه های شگفت انگیز و خیره کننده. از جنگل و دریای شمال و آشیانه خورشید در مشرق زمین گرفته تا چشمه های جوشان در دل کوهستان های غرب.

https://www.diigo.com/profile/karvano