WordPress.org

Profiles

jobbaloon

  • Member Since: April 17th, 2013
  • Swarzędz
  • pl.jobbaloon.com
  • @jobbaloon on WordPress.org
  • Find me on:

Bio/Description

Od kwietnia podbija rynek pośród stron www, wyszukiwarka wertykalna pracy Jobbaloon, która jest jedną z czołowych w swojej branży. Witryna wakatów została stworzona na potrzeby wszystkich ludzi. Będzie wiarygodnym źródłem poszukiwań, nie tylko dla w wieku 25 do 35, takich które ukończyły studia, kurs czy posiadają wykształcenie licealne. Jest to strona zrobionych dla ludzi w wieku 40 lat, ale i osób starszych czy z grupą inwalidzką, które bez większych problemów powinny znaleźć oferty wakatów dla siebie i przyjaciół.

Multi-wyszukiwarka wolnych miejsc pracy, przyczyni się do zwiększenia liczby pracujących osób na polskim rynku. Dzięki, jobbaloon w szybki i łatwy sposób, odszukamy wymarzone stanowisko. Zamiast marnować cenny czas w staniu w kolejce, czekając na pracę z urzędu. Będziemy w kilka minut odszukać szansę na godną w przyszłość w jednym miejscu.

Już nie będziesz musiał zasypywać swojego stolika, ofertami z gazet, ani pojawiać się w urzędzie. Zamiast wrzucać w bilety autobusowe, zamiast wychodzić z domu, w bezpośrednim wyszukiwaniu dobrego miejsca pracy, spocznij na fotelu i skorzystaj z naszej nieskomplikowanej wyszukiwarki wertykalnej. Oparta na 2 polach do wypełnienia, dopasowuje i wybiera tylko odpowiednie dla Ciebie informacje o zajęć. Wystarczy uzupełnić okienka, wpisując stanowisko, obszar. Jednym kliknięciem myszy, możemy odszukać dużo ciekawych nas ofert.

Tu z pewnością znajdziesz coś dla siebie, bez obawy, że są to wakaty z niesprawdzonego miejsca. Szukajka pl.JobBaloon.com zbiera świeże ofert z całej sieci, tylko z godnych firma.

  • Created a topic, Seo, on the site WordPress.org Forums:
    Great plugin. — http://jobbaloon.com

    1 year ago