WordPress.org

Profiles

jamesallow

  • Member Since: March 6th, 2016
  • @jamesallow on WordPress.org
  • Find me on:

Bio/Description

Apie vokiečių aviganių veislės
Norite sužinoti daugiau apie vokiečių aviganiai? Na, jūs atėjote į tinkamą vietą! Skaitykite toliau ir sužinokite keletą nuostabios faktų apie Vokiečių aviganis veislę.

Ganytojas profilis vokiečių aviganiai aleman¿A kas atrodo? Vokiečių aviganis yra šunų veislė su labai geros išvaizdos.

Jie turi stiprų, raumeningą kūną ir nuostabų kailį. Tai kailis, paprastai, būna šių spalvų: juodos su įrudžiu, visi juodos arba pilkos. Tačiau, yra mažiau bendros spalvos, pavyzdžiui, kepenų, balta ir mėlyna.

Kas asmenybė yra Vokiečių aviganis?

Vienas iš geriausių dalykų apie Vokiečių aviganis veislės yra jos neįtikėtinas asmenybė. Jie yra neįtikėtinai drąsus, visada budrus, protingas ir labai ištikimas.

Vokiečių aviganis yra labai prisirišę prie savo savininkams, tačiau jie gali būti atsargūs nepažįstamais. Dėl savo žvalgybos ir jo didele pagarba žmogaus gyvybei, Vokiečių aviganis yra dažnai naudojamas svarbiausių uždavinių, pavyzdžiui, matymas-akių šunų ir paieškos ir gelbėjimo šunys. Tai intelekto funkcija taip pat leidžia Vokiečių aviganis yra malonu mokyti.

Kaip didelis vokiečių aviganis auga?

Šie šunys yra gana didelis. Vokiečių aviganis patinas augti maždaug nuo 24 iki 26 colių (60-65 cm) aukščio. Vokiečių aviganis patelė išaugti iki maždaug 22 iki 24 colių (55-60 cm) aukščio. Tiek Vokiečių aviganis Vyras kaip moteriai bus sveria apie 77-85 svarų (35-40 kilogramų).

Dėl savo didelio dydžio, Vokiečių aviganis turi gyventi vietoje su daug erdvės, idealiu name su dideliu kieme. Tačiau, jei jūs gyvenate bute arba namelyje, vis tiek galite turėti vokiečių aviganiai, bet jūs turite daryti tai dažniau.

Vokiečių aviganis corriendo¿Es reikia vokiečių aviganiai padaryti daug sportuoti?

Svarbiausias dalykas, kurį reikia žinoti apie Vokiečių aviganis veislės yra tai, kad jie mėgsta naudotis.

Taigi, jei esate svarsto turinti Vokiečių aviganis, pirmiausia turite nuspręsti, ar jūs ketinate būti suteikta galimybė įsipareigoti reguliariai mankštos programą. Galite naudotis savo Vokiečių aviganis keliais būdais, įskaitant ketina lenktyniauti arba pasivaikščiojimai, eiti į paplūdimį ar net žaisti žaidimus vietiniame parke.

Kaip ilgai gyventi Vokiečių aviganiai?

Vokiečių aviganis veislė gyvens maždaug trylika metų.

Ar vokiečių aviganis prarado daug plaukų?

Deja, Vokiečių aviganis veislė praranda plaukus reguliariai. Ir jei jūsų Vokiečių aviganis kailis dažnai nepakanka šepetys, jūs galų gale su savo plaukais visur. Būtų idealu, jei kasdien valyti savo vokiečių aviganiai kailių.

Iš pirmiau pateiktos informacijos apie Vokiečių aviganis rasės, galite matyti, kad jie yra šuo įspūdinga veislė. Jie turi nuostabų asmenybes ir ecxelente fizinę ir raumenų išvaizdą. Nenuostabu, kad vokiečių aviganis yra toks populiarus pasirinkimas šiandieninėje visuomenėje.

Žemiau yra vaizdų Vokiečių aviganis veislės galerija: Istorija vokiečių aviganių
Ar domitės sužinoti apie Vokietijos aviganiai istorija? Na, ši informacija apie šią temą. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau.

Hektor SchwabenEl Vokiečių aviganis yra puikus veislės šuo su fantastinis pobūdžio ir gyvuoja ilgą laiką, nes jūs pamatysite žemiau.

Manoma, kad ši veislė atsirado 1800 ir pagal jo pavadinimą, Vokiečių aviganis, kilęs iš Vokietijos. Ši veislė atsirado sukryžminus gimtoji vokiečių šunys.
Per savo pirmųjų dienų, Vokiečių aviganis buvo naudojamas kaip ganytojas. Vokiečių aviganis yra puikus aviganis, nes jos ramus temperamento ir atsargiai, su kuria gydo avis. Jie neturi bite ar panika avis, kaip ir kiti veislių aviganiai padaryti.
Įdomus faktas apie Vokiečių aviganis istorijoje yra Vokiečių aviganis Klubas buvo įkurtas 1899 Vokietijos pavadinimas klube yra Verein für Deutsche Schäferhunde. Klubas buvo įkurtas Von Stephanitz, kuris LSO buvo pirmasis klubo prezidentas.
Rasės Amerikoje klubą buvo įkurta vėliau, apie 1913 m.
Per 1900 Vokiečių aviganis veislė tapo labai populiarus Vokietijoje. Tai populiarumas vėliau išplito visame pasaulyje.
Ši veislė buvo naudojamas Vokietijos armija Antrojo pasaulinio karo metu. Manoma, kad apie 40.000 vokiečių aviganiai karo metu buvo naudojamas. Vokiečių aviganis veislė taip pat buvo naudojamas armijos ir karališkųjų oro pajėgų II-ojo pasaulinio karo.
Vokietijos aviganiai istorija yra gana įdomi, nes varžybos buvo naudojamas įvairių funkcijų per tam tikrą laiką. Kaip jau minėta aukščiau, buvo naudojamos kaip piemenų ir padėjo karo metu. Tačiau per visą istoriją, ir net šiandien, Vokiečių aviganis yra naudojama dar daugiau funkcijų. Pagalba policijos darbuotojai pagalbos ir gelbėjimo šunys ir yra naudojami dažnai, kaip šunų vedlių akliesiems. Vokiečių aviganis yra pasirinkta šių vaidmenų, nes jo drąsus ir ištikimas pobūdžio. Be to, vokiečių aviganis veislė nebijo prieš jūsų išgelbėti žmogaus gyvybę, yra pagrindinė priežastis, kodėl varžybos pasirinkta, kad atitiktų šias pozicijas.
Kaip matote iš aukščiau, iš Vokietijos aviganiai istorija yra pilna įdomių dalykų. Kartu su fantastinis charakterio, istorija taip pat daro Vokiečių aviganis yra puikus ir populiarus šunų veislė, kuri yra šiandien. Taigi, jei jūs ketinate priimti Vokiečių aviganis, kaip dalį savo šeimos, tada jūs tikrai priimant sprendimą correcta.Características vokiečių aviganiai
Ar galvojate, patvirtinantis Vokiečių aviganis, kaip dalį savo šeimos, bet pirmiausia norite sužinoti daugiau apie lenktynes? Na, šie faktai apie vokiečių aviganiai padės jums jūsų Quest.

alemanEl aviganis Vokiečių aviganis yra šuo nuostabią veislę, su daug funkcijų ir įdomių funkcijų.
Skaitykite kai kurie iš labiausiai įdomių faktų apie vokiečių aviganiai.

Vokiečių aviganiai turi fantastišką fizinę išvaizdą; Jie yra stiprūs ir raumeningi šunys.
Jie turi įvairių tipų dangomis, skaičių; dvigubo sluoksnio, ilgi plaukai ir pliušinis kailis. Jie paprastai yra juodos su įrudžiu, visiškai juodos arba sabalo. Retesni spalvos yra kepenys, balta ir mėlyna.
Kiti duomenys apie vokiečių aviganių yra didelis auginimas veislės šuo. Vokiečių aviganis yra didelis šuo. Vokiečių aviganis patinas pasieks maždaug dvidešimt keturi dvidešimt šešių colių (šešiasdešimt šešiasdešimt penkis cm) aukščio. Moteriška Vokiečių aviganis pasiekti maždaug dvidešimt du dvidešimt keturių colių (Penkiasdešimt penki ir šešiasdešimt centimetrų) aukštį. Abi lytys svers maždaug septyniasdešimt septynias į aštuoniasdešimt svarų (Trisdešimt penkerių iki keturiasdešimties kilogramų).
Vokiečių aviganiai turi nuostabią gamtą. Ar drąsus, ramus, budrus, ištikimas ir protingi šunys. Šios varžybos yra puikus dėl to, kad jie suteikia gyvenimą žmonėmis, bet kurią savaitės dieną. Vokiečių aviganiai taip pat tapo labai prisirišę prie savo šeimų, tačiau gali būti nesaugu žmonėms, kurie nėra matęs.
Kaip ir visi šunų veislių, be tinkamo mokymo, vokiečių aviganiai, gali tapti sunku dirbti. Tačiau, jei pradėsite mokyti savo Vokiečių aviganis nuo pat pradžių, jūs turėtumėte turėti jokių problemų. Kaip papildoma premija, iš Vokietijos aviganiai žvalgybos juos lengva mokyti.
Dar faktai apie vokiečių aviganiai mes žmonės paklausti: “Kaip ilgai gyventi lenktynes?” Vokiečių aviganiai gyvena maždaug trylika metų.
Vokiečių aviganis veislė idealiai reikia gyventi name su dideliu kieme. Bet jei jūs gyvenate bute arba namelyje, vis tiek galite turėti vokiečių aviganiai, bet jūs turite daryti tai labai dažnai.
Dar faktai apie vokiečių aviganiai, kurį turi išmokti tai, kad ši veislė reikalauja fizinio krūvio. Idealiu atveju, ji bus naudotis kasdien. Bet pratybų natūra padarys triuką. Nuo veikia ar vaikščioti su savo Vokiečių aviganis eiti į šunų parką. Pasinaudojus savo Vokiečių aviganis taip pat yra puikus būdas bendrauti su juo.
Kaip matote, Vokiečių aviganiai yra puikus šunys. Jie turi fantastišką fizinę išvaizdą ir neįtikėtiną pobūdį. Taigi, jei jūs manote, patvirtinantis Vokiečių aviganis, kaip dalį savo šeimos, tada jūs darote didelį pasirinkimą.

Sveikata problemos Vokiečių aviganis veislės
Sveika Vokiečių aviganis yra laimingas vokiečių aviganis, todėl sužinoti viską apie sveikatos problemas vokiečių aviganių yra būtina, jei esate savininkas šio lenktynėse.

enfermoEn Pirma, jei jūs manote, kad jūsų Vokiečių aviganis turi kokių nors sveikatos problemų, tada jūs turėtumėte padaryti su vietos veterinarijos gydytojo paskyrimą. Jis capz suteikti jums tinkamą diagnozę ir gydymo planą.

Toliau tik keletas sveikatos problemų Vokiečių aviganis veislės turėtumėte apsvarstyti:

Odos alergijos. Mokantis apie sveikatos problemas Vokiečių aviganis, greičiau rasite informaciją apie odos alergijos. Du iš pagrindinių priežasčių, dėl odos alergijos yra alergija maistui ir blusos. Negydoma odos alergijos gali tapti labai nepatogiai savo Vokiečių aviganis. Taigi, jei jūs manote, kad jūsų Vokiečių aviganis turi alergija odos, užsisakyti, kreipkitės į vietinį veterinarijos gydytojas, kuris galės patarti ir vaistus kontroliuoti situaciją paskyrimą.

Diabetas. Jei jūsų Vokiečių ververververververververververververververververververververververververververververververververververververver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ververver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver ver aviganis turi valgyti daug maisto produktų, kuriuose yra daug cukraus ir riebalų, tai gali sukelti diabetą plėtrai. Jei jūsų Vokiečių aviganis vystosi diabetas tada jums reikės reguliariai lankytis pas veterinarą specialios kadrų. Tačiau geriausias gydymas nuo diabeto prevencija, tai reiškia, įsitikinkite, kad jūsų Vokiečių aviganis gauna sveiką dietos mažai riebalų ir cukrų. Jei tai padarysite, tada jūsų Vokiečių aviganis bus mažiau tikėtina, kad sukurti cukriniu diabetu.

sąnarių problemų. Bendros problemos yra dar vienas bendras tema lenktynėse. Šie bendri problemos yra artritas ir displazija. Jei jūsų Vokiečių aviganis plėtoja bet kurį iš šių sąlygų pajusite skausmą kojose, eisenos sutrikimus ir sunku stovėti. Jei manote, kad jūsų Vokiečių aviganis turi šią problemą, tuomet jūs konsultuokitės iš savo vietos veterinarijos gydytojui.

Nutukimas. Nutukimas yra dar vienas svarbus sveikatos problema tarp vokiečių aviganiai, ir vėl, gali būti lengvai išvengti. Jei jūs maitinate savo Vokiečių aviganis nesveiką mitybą ir nesinaudoja ją dažnai, jis gali sukelti nutukimą. Nutukimas gali sukelti rimtesnių sveikatos problemų, tokių kaip širdies problemų, kepenų problemų ir auglių, pavadinimas kelias. Kaip minėta pirmiau, prevencija yra geriausias būdas, atsižvelgiant į vokiečių aviganiai ir nutukimo. Norėdami tai padaryti, jums reikia įsitikinti, kad jūs maitinti sveiką mitybą, pilną visų svarbių maistinių medžiagų jiems reikia. Kartu su dieta, tai taip pat labai svarbu, kad jums pasinaudoti savo šunį kasdien. Jei šiuos du dalykus, jums turėtų būti suteikta siekiant išvengti savo Vokiečių aviganis tapti nutukę.

Sužinokite apie sveikatos problemas Vokiečių aviganis veislės gali atrodyti bauginantis. Tačiau, jei užmesti akį į savo augintinio sveikatos neturi būti. Puiki idėja yra užsakyti reguliariai ištyrimas su savo vietos veterinarijos gydytojui, net jei nėra nieko blogo su savo Vokiečių aviganis.

Tai Pipirmėčių jūs įsitikinkite, kad viskas yra gerai ir kaip ji turėtų būti. prisiminti; sveiki vokiečių aviganis yra laimingas vokiečių aviganis, todėl įsitikinkite, kad užmesti akį į jūsų sveikatą. Jūsų mylimą augintinį bus tave myliu dar labiau už jį.

Apie Vokiečių aviganis mišiniai
Yra fantastinis derinys vokiečių aviganių. Skaitykite žinoti viską apie Vokiečių aviganis mišinių.

Vokiečių aviganis ir collieAntes gylio informacijos apie skirtingų mišinių Vokiečių aviganis, pirmiausia turi suprasti, kas yra tarp negrynakraujų šunų ir šunų dizaino skirtumas.

Dauguma žmonių mano, kad kerta du šunis sukels negrynakraujų šuniukams. Tai nėra tiesa ne visi! Jei du grynaveislių šunų kirsti gautos šuniukai bus klasifikuojama kaip dizaineris šunų, o benamių šuo (mišrūnas) sudaro daugiau nei du veislių. Pavyzdžiui, jei jūs kirsti Vokiečių aviganis Grynaveisliai grynaveislių retriveris tada atsiradę šuniukai klasifikuojami kaip dizaineris šunų, nes jie yra 50% kiekvienos rasės. Tačiau, jei vienas iš šių šuniukų, dėl dizaino užaugo su kitu vokiečių aviganiai tada jis būtų klasifikuojamas kaip mestizos. Dėl atsiradusių jauniklių būtų 75% ir 25% vokiečių aviganis retriveris. Dėl šios priežasties, jei jūs manote, patvirtinantis šunų dizainas, svarbu padaryti savo mokslinių tyrimų ir jūs įsitikinkite, kad abu tėvai yra vietinės kiaulės. Šis orderis parinkti taip, kad šuniukas tikrai grynaveislės Lietuvos baltosios mišinys.

Dabar, kad mes, kuriems tarp šuns ir mišrūnas šuo diseñor skirtumus, galime pagilinti visą informaciją apie mišinių Vokiečių aviganis.

Toliau yra keletas įdomios informacijos apie kai kurias iš labiausiai paplitusių mišinių Vokiečių aviganis:

• Kai kalbama apie Vokiečių aviganis mišiniai, tikriausiai paminėti į Borderkolis ir vokiečių aviganiai mišinio, ji yra viena iš labiausiai paplitusių. Vokiečių aviganis ir Borderkolis abu labai protingi šunys ir darbuotojai. Todėl gautos mišrią veiklą vykdančios šuniukai taip pat rodo tai plačiai. Kaip papildoma nauda šio intelekto, gautos mišrią veiklą vykdančios šuniukai yra gana lengva mokyti.

• Iš vokiečių aviganiai ir Labradoro mišinys taip pat yra labai populiarus. Gauti mišrūs šuniukai gali sunkiai dirbti ir būti gana lengva mokyti.

• Mokantis apie Vokiečių aviganis mišiniai, išgirsite taip pat kalbėti apie mišrių Vokiečių aviganis ir haskis. Šuniukai, atsirandantys iš šių veislių turi keletą unikalių savybių, taip pat labai stiprius šunis sunkaus darbo.

• Jeigu Vokiečių aviganis kirto su pudelis, šuo vadinamas Shepadoodle todėl sumaišyti. Shepadoodle yra labai protingas šuo, ir kaip obligacijų pajamingumas mažai arba jokio plaukus. Jie taip pat labai socialinę, bet ir mėgautis savo nepriklausomybę.

Atminkite, kad tai tik maža saujelė iš daugelio mišinių esamos Vokiečių aviganis.
Čia jūs turite tai, fantastinis informaciją apie mišinių Vokiečių aviganis ir tarp šunų ir mestizos dizaino skirtumą. Ir atminkite, jei jūs galvojate apie patvirtinantis šunų dizainas sumaišyti su vokiečių aviganiai, padaryti savo mokslinių tyrimų pirma. Įsitikinkite, kad abu tėvai yra tikrai thoroughbreds. Jei tai padarysite, tada jums reikia galų gale priimti fantastišką derinį vokiečių aviganiai, tai bus puiki, be savo šeimos.