WordPress.org

Profiles

hauerpower projektowanie stron internetowych

  • Member Since: August 19th, 2013
  • 30-504 Kraków ul. Kalwaryjska 69 lok 9
  • grafik - projektant stron, kodowanie html at Hauerpower
  • @hauerpower on WordPress.org
  • Find me on:

Bio/Description

Designer / grafik – założyciel Studio Hauerpower z obszarem działalności w Krakowie.
Celem studio jest kreatywne tworzenie dla Klientów ich marki w internecie pod szyldem strony internetowej.
Upodobania / ukierunkowania to stylistyka flat design oraz minimal – który jak obecnie trend pokazuje sprawdza się głównie przez zastosowania dla urządzeń mobilnych.
Oddając realizację do studio otrzymujecie przede wszystkim kompetentną wiedzę i praktykę z zakresu nie tylko ładnych grafik ale także technicznego wykonania strony pod wyszukiwarkę google. Wszystkie dostępne realizacje można zobaczyć na portfolio, a strony internetowe tworzone w Krakowie realizuje studio już od dobrych 9 lat.

Warto nadmienić że strony są przygotowywane zgodnie z wytycznymi SEO oraz w kierunku optymalizacji pod wybrane słowa klucze.

Wdrożenia serwisów wykonywane są na systemie wordpress oraz joomla, głównie po tym jak zapotrzebowanie na autorskie rozwiązania spadło po znacznym rozwinięciu się tych platform ich możliwości oraz mnogości rozwiązań które właściciel może zastosować samodzielnie na swojej stronie.
Technicznie zawsze montowane są dodatki seo jak dynamiczne mapy, proste adresy, generator tagów meta desc, title oraz inne.

Swoje ostatnie realizacje prezentują również na portalu behance oraz promują projekty na pinterescie, który ostatnimi czasy zyskał wiele na popularności.
——————————————————————————————————————————
Oprócz stylistyki flat design w której poruszają się ostatnio wszystkie agencje interaktywne, reklamowe, studia graficzne, prezentują swoistą stylistykę, która stanowi trzon projektowania : przemyślane koncepcje nastawione na łatwość odbioru dla różnych grup docelowych tworzonej strony. Stylistykę i tego typu rozwiązania wprowadzili już na długo przez obecnie panującym płaskim designem.
——————————————————————————————————————————
Posiadają renomę wśród swoich Klientów, oceniani jako profesjonaliści umiejący dopasować się do indywidualnych potrzeb Klienta, zrozumieć jego potrzeby, a w razie kolejnych ‘widzi mi się’ przedstawić poprawki w kolejnych wersjach oraz zaproponować najlepsze rozwiązania. Cena jest kryterium doboru wykonawcy jednak warto rozważyć jakość tym bardziej nastawiając się na współpracę z hauerpower.

Interests

Grafika, nowoczesne projektowanie,
Zagadnienia z zakresu optymalizacji i seo,
Logotypy,
Tworzenie stron www,
Realizacja stron na cms wordpress